Menu
SEPETİM

Restoratif

       

Restoratif dersleriniz için kompozit dolgu ( akışkan flow kompozittir)İster ön bölge restoratif için isterseniz arka bölge dolgular için kullanabailirsiniz.Katı kompozittir. akışkan değildir.tüm Flow kompozitler markalara göre ne alırsanız alın 2. gr dır.kullanımınza bağlı olarak tüm dişlerde kullan..
Restoratif dersleriniz için kompozit dolguİster ön bölge restoratif için isterseniz arka bölge dolgular için kullnabailirsiniz.Katı kompozittir. akışkan değildir.tüm kompozitler markalara göre ne alırsanız alın 4. gr dır.kullanımınza bağlı olarak tüm dişlerde kullanabilirsiniz.kaç adet diş yaparım d..
Restoratif Derslerde kullanılır. Akışkan Kompozititr.MARKA: Stok durumuna göre, Ruby, Crown, FGM, SUPRAX gibi markalardan biri gönderilcektir. Kullanımınıza engel değildir.Bu ürünler hem Çene üzerinde denemelerde Hemde gerçek hasta ağzında kullanılabilir.Son sınıflar estetik kompozitleri isterse HEK..
Restoratif Derslerde kullanılır.  Kompozit 4 gr. dırMARKA: Stok durumuna göre, Ruby, Crown, FGM, SUPRAX gibi markalardan biri gönderilcektir. Kullanımınıza engel değildir.Bu ürünler hem Çene üzerinde denemelerde Hemde gerçek hasta ağzında kullanılabilir.Son sınıflar estetik kompozitleri isterse..
Dental Asit %37 Fosforik Asit3 gr dir.Bond ile birlikte kullanılır,Marka: RUBY, CROWN, PROTECH, MÜLLER, GİBİ MARKALARDAN, bir tanesi gönderilecektir. Markanın bond ve kompozit ile kullanımında etkisi yoktur.Çene modellerinde veya Gerçek hastalarda kullanılabilir.Asitlerde tarih sorunu olmaz, Sıcakta..
Bond 5 ml ( Selft-Etch - 2 Aşamalı Bond ) AdhesivBonding diye de bilirsiniz.Selft Etch Bond 2 aşamalı bond demektir. Önce Asit ile diş bölgesini aşındırıp sonra Bond kullanacaksınız.Okul Listelerinizde Selft Etch Bond  istenirse bu bondu alabilirsiniz.Bu bond 5. jenerasyon diye geçer. 5. jenera..
Bond 5 ml ( Tek Aşamalı bonddur. Asit gerektirmeyen )Bonding diye de bilirsiniz.Selft Etch Bond tek  aşamalı bond demektir. Önce Asit ile diş bölgesini aşındırıp sonra Bond kullanacaksınız.Okul Listelerinizde Asit gerektirmeyen  Bond  istenirse bu bondu alabilirsiniz.Bu bond 7. jenera..
Llis, ön ve arka dişlerde sınıf I, II, III, IV, V ve VI direkt restorasyonların yanı sıra diş yapısının reanatomizasyonu için ışıkla sertleşen bir kompozittir. Bazı durumlarda seramik protez parçalarının küçük kısımlarını onarmak için kullanılabilir.Schott cam ile üretilmiştir;> Mine, d..
Kapsül Amalgam 1 likİçerisinde amalgam ve civa vardır.Öğreciler için tek tek satılır.1 Adet fiyatıdır..
Kapsül Amalgam 2 likÖğrenciler için tek tek satılır.Amalgam ve Civa içerir.1 Adettir...
Kapsül Amalgam 2likÖğrenciler için tek tek satılırİçerisinde amalgam ve civa vardır.1 Adettir..
Okul listelerinde Fosfat Siman Takım olarak istenirse bu ürünü alacaksınız.Toz Likit olarak satılmaktadır. Karıştırma kağıdı içerisinde çıkmaktadır.Okul listelerinizde ortak alınabilir diye yazan üründür. ister tek alın ister ortak olarak alabilirsiniz.Özellikler & Avantajlar:•  Klinik olar..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?