Menu
SEPETİM

Blog RSS Feed

05 Eyl GARANTİ NE KADAR
Özdemir Ömer 0 135
ABİ BU AERATÖRLERİN GARANTİSİ NE KADAR?      Sevgili, Kıymetli Öğrenci arkadaşlar, Öncelikle Web sitemiz ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.  Bize olan güveninizi boşa çıkartmamaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan soruları mümkün olduğu kadar şeffaf yanıtlamaya çalışıyoruz. Umarım okurken keyfi alırsınız.    Şimdi; Bu ..
25 Eyl Kargomu Nasıl Takip edebilirim ?
14 Eyl Yorum yap, Beğen, Paylaş
85 1694
Dental Cepte ile Dijital çağa adım atın, gelişen ve büyüyen dental sektörüne ayak uydurun. Dental Cepte web sitemiz üzerinden yaptığınız alışveriş deneyiminizi YORUM ve PUAN larınız  ile bize destek olabilirsiniz. YORUM ve PUANLAMANIZ ile kazanacağınız kupon kodlarını bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca, Yorum ve Puanlarınız il..
14 Eyl Size Güvenebilir miyim Sorusu ?
1 269
            Bir kaç gün önce barış dental web sayfamızın canlı destek hattından bir müşterinin sorduğu soru ile bu yazıyı yazmayı düşündüm. daha sonraki konuşmalar ile öğrenci olduğunu öğrendim. 1.sınıf ve okul bir liste vermiş ve ne yapacağını bilmiyor ve internetten araştırırken bize denk geliyor. sanırım web sitesinde fiyatlar görülmediği için i..
09 Eyl Okul İhtiyaç Listesi Sorunsalı !
0 274
        Kıymetli arkadaşlar, Okullar tekrar açıldı, hepinize hayırlı olsun tekrardan, Şimdi tüm okullar elinize liste verecek ve bu derslerde bu ürünler yanınızda olsun diyecekler, Siz elinizde liste, kapı kapı dolaşıp firmalara elinizdeki listeleri fiyatlandırmalarını isteyeceksiniz. Liste üzerinden bazı hatalar yapıyorsunuz bunlara dikkat çekmek ..
06 Eyl Rubburdam Lastiği Test Ettik.
Özdemir Ömer 1 228
            Bir Öğrenci arkadaş rubburdam lastiği sordu, hocamız kaliteli alın diye söylemiş, Rubburdam lastiği yırtılırmı, iyi mi kötü mü vs diye, İzah etmeye çalıştım, Olay şu rubburdam lastikleri latex den üretilir, latex üretiminde dünyada tek ülke malezyada var, giydiğin eldivenler vs bu tarz ürünler Malezyada üretilir. Rubburdam Lastikleride ..
05 Eyl Ürün Alırken Arkadaş Referansı Ne Kadar Önemlidir.
1 262
Dental ürün alırken arkadaş ve çevre faktörü nasıl olmalıdır?        Diş hekimliğini kazandınız, kayıt yaptırdınız, çok mutlusunuz , hayırlı uğurlu olsun, şimdi diş hekimi olmak zamanı, ama öncesinde elinize kocaman bir liste verdiler, 1 hafta içinde bu malzemeleri temin edin derslerde kullanılacak malzemeler bunlardır diyecekler. Listeye uzun uzun..
05 Eyl Micromotor Ne işe Yarar, Çeşitleri Nedir ?
0 251
Micromotor nedir ? Çeşitleri nelerdir? Micromotor ne işe yarar. Micromotor nasıl hava üfler ?            Kıymetli arkadaşlar, micromotorlar Anguldurva ve Piyasemenleri çalışmasına yarayan cihazlardır. 3 tip Micromotor vardır. Klinik Micromotor, Öğrenci Masa üstü Mikromotoru ve Teknisyen tipi Micromotorlar. dır. tek yazacağım hangisi ne işe yarar di..
03 Eyl Hangi Aeartör Markasını Seçmeliyim ?
Özdemir Ömer 0 354
Hangi Aeartör Markasını Seçmeliyim ?Kıymetli arkadaşım, okul sezonu başlangıcında, her öğrencinin sıkça sorduğu soru hangi aeratör markası seçmeliyim oluyor. Vakit oldukça tek tek anlatmaya çalışıyoruz. Aeratörler diş hekimlerinin vazgeçilmez ürünüdür. tüm işlemler için demirbaş malzemedir. Aeratör Seçimi esnasında öğrenciler fiyatını soruyor, kali..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?