Menu
SEPETİM

Hakkımızda

Yüzlerce marka, binlerce ürün, yılların tecrübesi ile tek bir adreste buluşuyor. Barisdental.com kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin her noktasında uygun fiyat ve %100 güvenli alışveriş imkanı sunarak tüm değerli hekimlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olduk. Türkiye'nin en çok tercih edilen diş deposu  BARIŞ DENTAL ailesi olarak diş hekimliği öğrencilerine büyük bir hizmet sağlıyoruz.

Dental Cepte, Dijidental,

    Dental sektöründe Dijitalleşmeye öncülük eden firmamız, öğrenciler için A dan Z ye tüm ürünleri bulabileceği  platform olarak kuruldu. Artık kapı kapı dolaşma devri bitti. Tek tıkla tüm ürünler ayağınıza geliyor.Size özel fiyat size özel ürün seçenekleri ile ARADIĞINIZ HERŞEY DENTAL CEPTE. 

Hemen üye olun Diji dental dünyasına sizde katılın.  www.dentalcepte.com

Ürün fiyatlarımızı T.C Sağlık Bakanlığı tarafından 15.05.2014 tarih ve 29001 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” hükümleri gereği ürünlere ait fiyatları yalnızca siteye üye girişi yaparak görebilirsiniz…

barisdental.com ailesi olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun uzman ekibimiz her an yanınızda, bizimle WhatsApp ( 0 553 674 82 11 ) iletişim hattı ile ve info@dentalcepte.com mail adresinden randevu talep ederek uzman ekibimiz sizi ziyaret edebilir.

Keyifli alışverişler…

Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?