Menu
SEPETİM

Klinik Setler

G-force Aeratör - Işıklı  G-force Aeratör - Işıklı
SATICININ ÖNERİSİ
Marka: G-Force
G-force Işıklı AeraörSeramik kartuş ve Alman Rulman Sistemi kullanılmıştır.Optik Led -doğru açılı ışık sistemi bulunmaktadır.2,3 sene rahat kullanabilirsiniz.G-fORCE Marka Klinik ürünleri yüksek kaliteli ve özel seramik kartuş sistemi ile üretilmektedir.2 karuş yedekli satılan aeratörlere göre daha ..
G-Force Aeratör- Işıksız G-Force Aeratör- Işıksız
SATICININ ÖNERİSİ
Marka: G-Force
G-force IşıksızAeraörSeramik kartuş ve Alman Rulman Sistemi kullanılmıştır.Işıksız dır.2,3 sene rahat kullanabilirsiniz.öğrenciler için çok ideal uzun süreli bir başlıktır.Otoklava giriyorFiyat Performans Ürünüdür. Klinik cihazlarda fabrikasyon hatasına karşı 15 gün içinde değişim yada bakım ga..
G-Force Klinik 3 lü Öğrenci Seti Kampanya G-Force Klinik 3 lü Öğrenci Seti Kampanya
SATICININ ÖNERİSİ
G-force Anguldurva, Piyasemen, Micromotor klinik set kampanyasıKlitli angudlurva, Çift koruma kartuş sistemi ile daha uzun ömürlüdür.Anguldurva paslanmaz çelikten üretilmiştir.G-force Piyasemen kaliteli kartuşa sahiptir.G-force Mikromotor dıştan sulu paslanmaz çelikten üretilmişitir.135 derece otokl..
Marka: G-Force
G-FORCE Anguldurva- kilitliÇift korumalı kartuş sistemi,Uzun ömürlü yataklı rulman sistemiÇift yönlü dişli çarkları ile daha uzun ömürlü yapıya sahiptirBu Angudlurva otoklava girebilir 135 derece de35 bin devir micromotor ile ve klinik ünitlerde rahatlıkla kullanılabilir.Garanti :1 yıl...
Apple G-Force Klinik MicromotorApple fabrikasında üretilmiştir.Tüm anguldurva ve micromotor lar ile uyumludur.Ayarlanabilir su dağılım hız kontrol mekanizması vardırDıştan suludurKalitesi güzeldir ve 1 yıl garantilidir.2 veya 4 çıkışlı tercih edebilirsiniz.,..
Ergonomik dizaynDaha küçük kafa ve geliştirilmiş teknoloji.Rahat Kavrama.Pürüzsüz çalışma.MalzemePaslanmaz çelikten yapılmıştırPaslanmazKorozyona dayanıklıdezenfeksiyonotoklavlanabilir.El aleti rpmMaksimum 40.000'e kadar uzanır...
G-force PiyasemenPaslanmaz çelik gövdeTüm mikromotorlar ila uyumlulukAçma-Kapama Klidi1 Yıl garantiArkadaşlar bu markanın piyasemeni kalitelidir. bütçenize uygundur, Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz..
Marka: G-Force
Ergonomik dizaynDaha küçük kafa ve geliştirilmiş teknoloji.Rahat Kavrama.Pürüzsüz çalışma.MalzemePaslanmaz çelikten yapılmıştırPaslanmazKorozyona dayanıklıdezenfeksiyonotoklavlanabilir.El aleti rpmMaksimum 40.000'e kadar uzanır.BU SET NSK TİPİ FX SERİSİ ANGULDURVA PİYASEMEN MİCROMOTOR 3 LÜ SET OLARA..
Tealth Plus Olarak geçiyorTelth  Aeratör - IşıklıSeramik kartuşludur.3 su çıkışı vardır.kalitesi güzeldir.2 3  Sene rahat kullanırsınız.garantisi 6+6 aydır. 6 ay ürün garantisi 6 ay firma garantisi vardır.menşei çindir.çinin en iyi ürünlerindendir.Tavsiye ederim..
Standart kafa Paslanmaz çelik Yüksek hızlı el aleti  Özellikleri:Düğmeli ayna tipi, kullanımı kolay.Seramik rulman, uzun servis ömrü.Paslanmaz çelik gövde, daha dayanıklı.4 delikli su spreyi, mükemmel soğutma sistemi.Seçim için 4 veya 2 delik, seçebilrsiniz..
Tealth Anguldurva - Kilitli1.1 Olarak ÇalışırOtoklava girebilirÖğrecniler için idealdir...
Tealth Anguldurva Push ButonOtoklava girebilirTüm anguldurva firezleriiçin uyumludur.Öğrecniler için idealdir.Kaliteli bir üründür...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?