Menu
SEPETİM

Diğer Ürünler

Dişsiz Silikon Kalıbı Takım 28 lik takıp dır.Matrix silikon kalıbı diye geçerİçerisine alçı dökerek kalıp çıkarmaya yarıyorAlt üst takım olarak verilirKauçuktan üretilmiştir.Diş diziminde uyum sağlar,Silikon kalıplara göre uygun fiyatlıdır.Silikon kalıplarının maliyetleri yüksek olduğu için bu ürünü..
Dişli Silikon Kalıbı Takım 28 lik takıp dır.Matrix silikon kalıbı diye geçerİçerisine alçı dökerek kalıp çıkarmaya yarıyorAlt üst takım olarak verilirKauçuktan üretilmiştir.Diş diziminde uyum sağlar,Silikon kalıplara göre uygun fiyatlıdır.Silikon kalıplarının maliyetleri yüksek olduğu için bu ürünü ..
Dişli Silikon Kalıbı Takım 32 lik takıp dır.Matrix silikon kalıbı diye geçerİçerisine alçı dökerek kalıp çıkarmaya yarıyorAlt üst takım olarak verilirKauçuktan üretilmiştir.Diş diziminde uyum sağlar,Silikon kalıplara göre uygun fiyatlıdır.Silikon kalıplarının maliyetleri yüksek olduğu için bu ürünü ..
Elite Marka Dişli  Silikon kalıbı Alt-üst- takım 1 Paket gönderilecektir. 32 lik dir.Silikon Model Maker diye listelerinizde geçebilir.Alçı ölçü kalıbı diye de bilirsinizAlt -üst takım olarak satılırGerçek Silikondan üretilimiştirAG3 Freseconun Birebir muadilidir.Tüm okullarda geçerlidir.Diş di..
Elite Marka Dişli  Silikon kalıbı Alt-üst- takım 1 Paket gönderilecektir. 28 lik dir.Silikon Model Maker diye listelerinizde geçebilir.Alçı ölçü kalıbı diye de bilirsinizAlt -üst takım olarak satılırGerçek Silikondan üretilimiştirAG3 Freseconun Birebir muadilidir.Tüm okullarda geçerlidir.Diş di..
Elite Marka Dişsiz Silikon kalıbı Alt-üst- takım 1 Paket gönderilecektir.Silikon Model Maker diye listelerinizde geçebilir.Alçı ölçü kalıbı diye de bilirsinizAlt -üst takım olarak satılırGerçek Silikondan üretilimiştirAG3 Freseconun Birebir muadilidir.Tüm okullarda geçerlidir.Diş dizilimi ve alçı ka..
Elite Marka Dişli  Silikon kalıbı Alt-üst- takım 1 Paket gönderilecektir. Parsiyel dir, ( Eksik Dişli)Silikon Matrix Kalbı diye de geçerSilikon Model Maker diye listelerinizde geçebilir.Alçı ölçü kalıbı diye de bilirsinizAlt -üst takım olarak satılırGerçek Silikondan üretilimiştirAG3 Freseconun..
Fuji Fantom Diş etli Çeneler için Yedek diş etleriTüm marka modellere uygundur.İnsan diş etine yakın bir yapısı vardır.alt ve üst çene için takım satılır.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.dentalakademitv.com dan öğrenebilirsiniz...
Marka: FUJİ PLUS
Fantom çene için Tornavida Diş etli ve Diş etsiz çene modellerinin dişlerini tornovida ile sökülüp takılması için kullanılır.Tüm çene modellerine ve markalara uyumludur.1 adet fiyatıdır...
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?