Menu
SEPETİM

Endodonti

Denco Kanal eğesi H files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal bir üründür.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.dentalakademitv.com dan öğrenebilirsiniz.Not: resimde nic modeli var ancak bu ürün Stenli Steldir. (ba..
Denco Kanal eğesi K files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal bir üründür.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.dentalakademitv.com dan öğrenebilirsiniz.istediğiniz numarayı seçebilirsiniz..
Denco Kanal eğesi H files  Serisi 31 MM dir.6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal bir üründür.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.dentalakademitv.com dan öğrenebilirsiniz.Ürün numarası seçinizNot: resimde nic modeli var a..
Denco Kanal eğesi K files  Serisi 31 MM DİR6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal bir üründür.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.dentalakademitv.com dan öğrenebilirsiniz.PAKET SEÇİNİZDiğer numaraları çok stokta tutamıyoru..
Denco Kanal Eğesi H FİLES NİKEL TİTANYUM EĞEDİRTitanyum Modelidir.Esnekliği daha fazladır.Apex cihazı ile kullanımda ölçümler net alınmaktadır.kırılma olasılığı daha düşüktür.Fiyat farkı nicel titanyum eğe olmasındandır.6 lı paket ve numara seçenekleri vardır.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.den..
Denco Kanal Eğesi H FİLES NİKEL TİTANYUM EĞEDİRTitanyum Modelidir.Esnekliği daha fazladır.Apex cihazı ile kullanımda ölçümler net alınmaktadır.kırılma olasılığı daha düşüktür.Fiyat farkı nicel titanyum eğe olmasındandır.6 lı paket ve numara seçenekleri vardır.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.den..
Denco Gates Glidden Anguldurva ile uyumludur.Aeratör ve Piyasemende kullanılamaz.1 ile 6 arası numara ile satılır. 6 lı Pakettir.NO: 1, 2, 3, 4, 5 , 6,  yada 1-6 arası tercih edebilirsiniz.Bu ürünle ilgili detaylı bilgiyi www.dentalakademitv.com dan öğrenebilirsiniz...
Denco Lentilo ( Pasta Carier )4 lüPaketlemedir.Kırmızı, Mavi, yeşil, Siyah renkleri mevcuttur.Lenntiloda marka pek farketmez istediğinizi seçebilirsiniz...
Denco Spreaders Kanal Eğesi6lı PaketlemedirEl formunda ,kanal içi şekillendirmek için kullanılır.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal bir üründür.İstediğiniz modelleri seçebilirsiniz...
Denco Reamaers Kanal EğesiÜçgen Kesit Kanal eğesidir.Otoklava girebilir.Stenle Steels dir.6lı Paket Satılmaktadır.Renk Seçenekleri mevcuttur...
Öğreciler için idealdir.İpucu: diş sarf malzemesi C+ C plus C eğeleri endo el eğeleri endodontik eğelerÇalışma Türü: El Kullanımıpaslanmaz çelikMükemmelte ısıl prosesi paslanmaz çelikDaha fazla güç, yüksek yüksek ve yüksek için bükülmüş dosya tasarımıKalsifiyenin penetrasyonunu sağlamakBoyut:06#、08#..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 62 (6 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?