Menu
SEPETİM

Kanal Dolgu Patları

ÜSTÜN NİTELİKLİ REZİN BAZLI KANAL DOLGU PATIİçerik;13.5 gr lık çift şırınga formunda, 9 gr baz, 4,5 gr katalist, spatül, karıştırma bloğuAdseal kanal dolgusu, çift pat içeren dual şırınga formundadır. Epoksi rezin bazlı kök kanal patıdır. Mükemmel kapatma özelliği ve biyo-uyumluluğu da kapsayan üstü..
Öğrenciler için ideal kanal dolgu maddesi toz likit olarak kullanılmaktadır.Fiyat performan sürünüdür...
Endoseal Antiseptik Kök Kanal Dolgu PatıToz likit öğrenciler için ideal bir üründür..
RC SEAL Kanal Dolgu Patı Toz+ LikitAH 26 veya diğer kanal dolgu patları yerine kullanılabilir.Radyopaktır.15 gr Powder +15 gr. Likit dir.Bu ürünün normal liste fiyatı 20 dolardır. Öğrenciler için indirimli olarak satılmaktadır.listenizde toz likit daimi kanal dolgu patı yazılmış ise bu ürünü alabili..
Kalsiyum Hidroksit Kanal dolgu patıToz likit satılmaktadır.Detaylı bilgiler için www.dentalakademitv.com dan öğrenbilirsiniz...
 Resin İçerikli Toz Likit Kanal dolgu PatıAH PLUS, AH26 ENDOMOTETHOSONE GİBİ KANAL DOLGU patları yerine kullanılırDiğer markalar yüksek fiyat olduğu için bu üründen kullanabilirsinizKalitelidir.Normalde pahalı bir üründür  öğrenciler için uygun fiyat yazılmıştır.Ortak arkadaşlarınız ile ku..
RubyCal, kök kanal tedavisinde kullanılan,ışıkla sertleşen kalıcı kanal dolgu patı Özellikler-          Yüksek radyopasite-          Kolay çıkarma-        ..
Kök kanal temizleme ve kayganlık için hazırlama jelidir. ÖzellikleriKolay hareket imkanı Antibakteriyel etki Eğe kırılmasını azaltır.  Stok durumuna göre benzer markadan gönderilebilir. ihtiyacınız olan eklenecek . sorun yaşmazsınız.Paketleme3 ml şırıngaÖğrenciler için yeter..
RubyLiner, diş pulpasını koruma amaçlı, rezin bazlı ışıkla sertleşen iyonomer liner materyalidir. Dirk ve indirek restorasyonlar, kompozit, amalgam, seramik ve diğer metal restorasyonların altında kullanılabilir.Özellikler-         Mükemmel biyouyumluluk      ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?