Menu
SEPETİM

Endomotorlar

Ergonomik Tasarım: diş hekimlerinin kullanımına uygun ergonomik tasarıma sahiptir.İnce gövde: İnce gövde ve son derece küçük kafa, prosedürler sırasında optimum görüş sağlar.Hijyen ve bakım: Angldruva başlığı sterilize edilebilir ve ısıyla dezenfekte edilebilir. Başlık tahriki ve şarj ista..
D-Y SMART ENDOMOTOR6 HAZIR PROGRAMLIDIRRESİPROC VE ROTARY ÖZELLİĞi VARDIRIŞIKLIDIRÖĞRECİLER İÇİN UYGUN FİYATLI BAŞLANGIÇ SEVİYE ÜRÜNDÜR.Whirles Şarz Özelliği vardır.Tüm kanal eğeleri ile uyumludur.Kanal eğesi İSTEDİĞİNİZ MARKA MODEL İLE kullanabilirsinizFiyat performans ürünüdürGarantisi firma büyem..
D-Y SMART ENDOMOTOR6 HAZIR PROGRAMLIDIRRESİPROC VE ROTARY ÖZELLİĞ VARDIRIŞIKLIDIRÖĞRECİLER İÇİN UYGUN FİYATLI BAŞLANGIÇ SEVİYE ÜRÜNDÜR.Whirles Şarz Özelliği vardır.Tüm kanal eğeleri ile uyumludur.Kanal eğesi isterseniz SCOPE ENDO tercih edebilirsiz kaliteli bir üründür.Fiyat performans ürünüdürGaran..
Bu ürün 1 YIL Garanti Kapsamındadır. ve ürün seri numarası ile fatura kesilecektir. Fiyata KDV dahildir.Bu ürünle en iyi sonuçlar alabilirsiniz sıfır hatalı apex locater ölçü yapar.Diş Hekimlerinin en çok tercih ettiği markadır. Profosyonel kullanım için iyi bir üründür. ve okul bittikten sonrada ku..
Öğrenciler için Uygun fiyatlı Apex Locater,Ortak veya Bireysel alabilirsinizTüm Endomotorlar ile uyumludur.Piyat Performas ürünüdür. Görseldeki Mavi kutu gönderilecektir.Ani Stok değişimi olursa alternatif ürün gönderilebilir, size bu konu hakkında bilgi verilecektir.Abi bize ucuz bişey lazım dersen..
Net bir görüntü için net parlak LCD ve dosyanın yörüngesini net bir şekilde şekillendirmek için farklı renkler.Doğru ölçüm için çok frekanslı apikal konum teknolojisi.Kök kanalında kan veya artık pulpa olsa bile doğru okuma.Ölçüm diş tipinden etkilenmeyecektir.Gelişmiş çoklu frekanslı ağ empedansı ö..
Woodpecker Endopace Endomotor, ( Apex Locatersiz )Apex locater harici olarak kullanılır.Diş Hekimleri ve Diş hekimliği öğrencileri için idealdir.Toplu veya bireysel alınıp kullanılabilir.Apex locateri haricidir. ekstrap apex locater alıp kullanılır.Tüm marka apex locater ler ile uyumludur.Resimlerde..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?