Menu
SEPETİM

Ortodonti

Bird Beak Pens- 139 diye geçen penstirOtoklava girebilirPaslanmaz Ortodonti dersinde kullanılır..
Oluklu PensOtoklava girebilirpaslanmazÖğrecnilerin istediği penstir...
1) Ergonomik olarak tasarlanmışUzun KollarAğırlıkta Hafif - Daha Az Yorgunluk2) İpucuFarklı boyutlarda halkalar üretmek için dört kademeli gaga3) MalzemeKaliteli tıbbi sınıf Paslanmaz Çelikten yapılmıştır - şekli korumaya yardımcı olurUç kırılmasına karşı direnç6) Korozyona DayanıklıPas ücretsiz - P..
Ortodonti plağıGece plağı diye de geçerkabarcık yapmazOkulunuzun istediği üründürPlak basma makinası ile şekillenir...
Ortodonti Plağı - Yumuşak (Ebat seçiniz)Kabarcık yapmazPlak basma cihazında kullanılırGece plağı diye de geçer...
3 Ağızlı  ortodonti pensiOtoklava girer2 Diş altta 1 diş üstte yer alır.Okul listelerinde 3 gagalı, 3 ayaklı 3 ağızlı diye geçen pensler bunlardır..
Tel Kesici Pens - Cutter Pens Tel Kesici Pens - Cutter Pens
Hızlı Teslimat
Tel kesici Pens,Ortodontik telleri kesmek için kullanılan pensdir. Cutter diye ismi geçiyor. Kroşe telleri ni kesmek içinde kullanabilirsiniz..
Zangen Kesici 16 cm Ortodontik Tel Bükme için kullanılırotoklava girer, Klaitelidir1 adet gönderilecektir...
Walsac pens, Valsak pens, Valsac pens diye geçerOtoklava girebilirUç kısımları şekillidir.waslak Pens, walzak pens, waslac pens, Whalsac pens,  diye de aratabilirsiniz..
Ergonomik dizaynHafif ağırlıkKavraması KolayParmaklarda Daha Az StresMalzemePaslanmaz Çelikten yapılmış, şekillerini korumaya yardımcı olurpas ücretsizKorozyona dayanıklıdezenfeksiyonotoklavlanabilirÖğrencilerin Kuş Gagası veya /Karga burun pens diye bildikleri ortodondi pensidir...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?