Menu
SEPETİM

Dental Ölçü

Addp Plus C Tipi Silikon Ölçü TakımıÖğreciler ve diş hekimleri için ideal ölçü maddesiİdeal kıvam ve 2 dk sonuç alabilme3 lü set olarak satılır.katalizör ve 3.ölçü sü mevcuttur.450 gr putty oranwash, katalözr lü set olarak satılmaktadır..
Zhermac C Tipi ölçü takımıPuty 900 mlOranwaj 150 mlKatalizör 90 mlEn Kaliteli ölçü takımı olduğu için fiyatı diğer markalara göre pahalıdır. bu ürünü kullanmak isterseniz satın alabilirsiniz.Bu ürünü ortak arkdaşlarınız ile alabilirsiniz..
Optasil C tipi silikon 3 lü set Bu ürün diğer markalara göre kalitelidir. fiyatı diğerlerine göre pahalıdır.Arkdaşlarınız ile ortak alabilirsinizOptosil & Xantopren Set Karıştırma öncesinde bir ön-polimer sunan Silikon bir karıştırma güvence altına alınması ve önpolimerleştirmede olmad..
Silaxil C Tipi ölçü Madeesi3 lü settirPutty, Katalizör, ve oranwaj olarak gelmektedir.900 grlık settirArkdaşlarınız ile ortak alabilirsiniz..
Hassas Ölçümler için polisiloksan bazlı ilk ölçü maddesi (I.Ölçü)Yumuşak ve yapışmaz malzemeÇok yüksek sıkışıma direnciDeformasyon sonrası tekrar şekil alma Yeterli çalışma zamanıKatalizör jel ile kromatik kontrast elde etmeSentetik küresel silika dolgu bazlı DUROSIL Macunuformülasyonu ile maksimum ..
Rainbow Aljinat 453 grToz YapmazHızla Sertleşen ElastikYaklaşık 32 ölçü alabilirsiniz.Yerli Maldır.Bu ürün öğrenci bütçesi için uygundur kaliteldir. güzeldir. bu ürünü alabilirsiniz..
Ekstra hızlı tozsuz, ortodontik aljinat ve çalışma modelleriAvantajlarıHızlı su emmekolay karıştırmaHomojen kütle, pürüzsüz, kompakt yüzeylerUzun izlenim depolamaGüvenli dezenfeksiyon Zeta 7 Çözüm ve Zeta 7 SpreyIle kabarcıklar olmadan Basit ve hızlı karıştırma Alghamix II5 yıl raf ömrüözellikleriYü..
Hızlı donan, kromatik, tozsuz aljinat. Hareketli protezler, çalışma modelleri sabit ve hareketli protezlerde antagonistlerde kullanılır. Donma süresi 2’35”dir. Mango aromalıdır...
Kısa sürede ağızda sertleşerek çok detaylı ölçüler elde edilir.Çok elastiktir ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır.Toz çıkarmadan, temiz ve kolay bir karışım sağlanır.Alçı ile optimal uyumdadır ve sert düzgün yüzeyli modeller hazırlanabilir.Kromatik renk değiştirme özelliğine sahiptir...
Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 MaviAlçı dişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1kg olup koliler 20 kg dır..Beyaz alçı 1kg olarak gönderilcektir...
Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 MaviAlçı dişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1kg olup koliler 20 kg dır.renk sarı ve mavidir.Mavi Alçı 1kg olarak gönderilcektir...
Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 Sarı Alçı dişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1kg olup koliler 20 kg dır.renk sarı ve mavidir..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?