Menu
SEPETİM

Piyasemen Frezleri

Elmas Firez Piyasemen için, akrilik firez Alev Uçlu model(194-190-050 , 274-190-060 ,194-175-023 Formunda Kırmızı ve Mavi Kuşak) İsteniyor okul listelerindeSeçtiğiniz numaraya ait formlar gönderilecektir.Mavi veya kırmızı renk olması aralarında gren farkı olmasıdır35bin devir teknisyen motoruna ve k..
Elmas Firez Piyasemen için, akrilik firez(194-190-050 , 274-190-060 ,194-175-023 Formunda Kırmızı ve Mavi Kuşak) İsteniyor okul listelerindeSeçtiğiniz numaraya ait formlar gönderilecektir.Mavi veya kırmızı renk olması aralarında gren farkı olmasıdır35bin devir teknisyen motoruna ve klinik piyasemen..
Elmas Firez Piyasemen için, akrilik firez ROND model(194-190-050 , 274-190-060 ,194-175-023 Formunda Kırmızı ve Mavi Kuşak) İsteniyor okul listelerindeSeçtiğiniz numaraya ait formlar gönderilecektir.Mavi veya kırmızı renk olması aralarında gren farkı olmasıdır35bin devir teknisyen motoruna ve klinik..
Piyasemen için Karpid Labut firezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip1Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya stok durumuna g..
Piyasemen için Karpid Fisür firezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip1Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya stok durumuna g..
Piyasemen için Karpid Labut firezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip 2Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya stok durumuna ..
Piyasemen için Karpid Labut firezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip3Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya stok durumuna g..
Piyasemen için Karpid Labut firezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip 5Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya stok durumuna ..
Piyasemen için Karpid Yuvarlak Uçlu Hard FrezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip 1Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya st..
Piyasemen için Karpid Yuvarlak Uçlu Hard FrezYüksek Kesim gücü,Piyasemen ve Öğrenci tipi 35 bin devire tam oturmaTam fiyat perofmans ürünüdür.Model tip 2Renkler sadece frezlerin incelik kalınlık değeridir.Sıralam Şu şekildedir, Resimde Görünen Sarı renk olarak değil, renksiz olarak veya st..
Karbon separe- metal sepera- elmas separe diskleri için kullanılır.Piyasemen veya Teknisyen tipi 35 bin devir motorlarda kullanılır.Bu ürün üstten vidalıdır. Separelerinizi yerleştiridikten sonra üsten çıkmaması için vidalamalısınız.Resimlerde Örnek olarak yer alır. Siparişinizde sadece mandren gönd..
Total Cila Lastiği Jumbo lastik Gri 1 ADET dirPiyasemen içindir.Gri parlatma taşı diye de geçiyor.Tüm okulların istediği ürün.Protezlerde vurukları ve fazlalıkları almak içindir...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Tarayıcı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Bildirimi.
Nasıl yardımcı olabiliriz?